تبلیغات
باربری - لیست باربری های تهران

امروز:

لیست باربری های تهران

لیست باربری های تهران

لیست شرکتهای باربری در تهران بر اساس منطقه فعالیت

لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات این فهرست بر اساس اطلاعات در وب سایتهای شرکتهای باربری و اتوبار درج گردیده است. بنابراین ممکن است برخی از افراد سودجود اطلاعاتی را بر خلاف واقعیت و صرفا جهت تبلیغات و سوددهی منتشر کرده باشند.

باربری در تهران 

 شرکت حمل و نقل و باربری بارسلون

 

محدوده فعالیت : کلیه مناطق شهر تهران

خدمات : باربری، اعزام نیروی متخصص، ارسال سرویس باربری، بسته بندی، مشاوره و راهنمایی، وانت بار، نیسان بار، نیروی ماهر خانم

باربری شبانه روزی : بله

وب سایت : http://otobarbarcelon.com

شعار : دقت، سرعت و اطمینان

تلفن : ٢٢١٤٩٥٤٥ - ٨٨٥٦٣٣٥٠ - ٤٤٨٤٩٨٦٥

ظریف بار

اتوبار ظریف بار با سابقه‌ای طولانی و درخشان در امر حمل‌و‌‌نقل ، باربری و با حضور فعال در استان تهران، با اخذ استانداردهای بین‌المللی ایزو نظیر ایزو ١٠٠٠٢ (استاندارد بین‌المللی رسیدگی به شکایات مشتری)، ایزو ٩٠٠١ (استاندارد بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت) و ایزو ١٠٠٠٤ (استاندارد بین‌المللی سنجش رضایت مشتری) و با مدیریتی قوی، کارشناسان زبده و خبره و پرسنلی مجرب و حرفه‌ای در امر بسته‌بندی اسباب و اثاثیه ، جابجایی وسایل و بار جهت اسباب‌کشی منازل، اثاث‌کشی ادارات و باربری تجاری به تمام نقاط کشور با بیمه ، بصورت شبانه‌روزی، آماده‌ی ارائه ی خدمات به شما هموطنان عزیز وگرامی می‌باشد.

محدوده فعالیت : کلیه مناطق شهر تهران ، استان تهران

خدمات : باربری، اعزام نیروی متخصص، ارسال سرویس باربری، بسته بندی، مشاوره و راهنمایی

باربری شبانه روزی :  نامشخص

وب سایت : http://www.zarifbar.com

شعار : -

تلفن : ٧٧٠٥٠٠٠٤

چلسی بار

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ ، مسقف و تمیز (برای جلوگیری از آسیب دیدگی ،دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده است .) ماشین ها مجهز به پتو وموکت برای قرار دادن بین وسایل و جلوگیری از شکستگی . با کارگران خوش اخلاق ، ورزیده و کاردان.

محدوده فعالیت : کلیه مناطق شهر تهران

خدمات : باربری، اعزام نیروی متخصص، ارسال سرویس باربری، بسته بندی، مشاوره و راهنمایی، چیدمان وسائل

باربری شبانه روزی :  نامشخص

وب سایت : http://www.zarifbar.com

شعار : -

تلفن : ٤٤١٤٠٣٠

صبا بار

اتوبار صبا آماده ارائه خدمات حمل بار ، جابجایی وسایل سنگین از قبیل پیانو ، گاو صندوق ، یخچال های ساید بای بای ساید و شیشه های میز نهار خوری و ……

محدوده فعالیت : کلیه مناطق  تهران

خدمات : حمل و نقل و نیروی باربری، بسته بندی، باربری، سرویس حمل بار، رزرو اینترنتی

باربری شبانه روزی :  نامشخص

وب سایت : http://sababar.ir

شعار : -

تلفن : ٨٨٥٦٣١٦٩

اتوبار تهران

اماده ارئه خدمات اسباب کشی به تمامی نقل تهران به صورت فعال می باشد ، خدمات به صورت ٢٤ ساعته بود و حتی روز های تعطیل می باشد متخصصین مسئولیت پذیر و خوش اخلاق اتوبار تهران آماده پاسخگویی و مشاوره به شما همشریان عزیز  و ساکن مناطق تهران می باشد

محدوده فعالیت : کلیه مناطق  تهران ( فرشته، تجریش، زعفرانیه، شمال تهران، غرب تهران، شمال غرب تهران)

خدمات : حمل و نقل و نیروی باربری، بسته بندی، باربری، سرویس حمل بار

باربری شبانه روزی :  بله

وب سایت : http://otobartehran.com

شعار : -

تلفن : ٨٨٦١٤٠٣٤

اتوبار وی آی پی تهران

ارائه برترین خدمان باربری در تهران، باربری شهری و بین شهری با مدرنترین تجهیزات بسته بندی و سرویس مناسب حمل بار

محدوده فعالیت : باربری در شمال تهران، باربری در شمالغرب تهران، باربری در کلیه مناطق تهران، باربری بین شهری

خدمات : حمل و نقل و نیروی باربری، بسته بندی، باربری، سرویس حمل بار، نیروی ماهر خانم

باربری شبانه روزی :  بله

وب سایت : http://vip-freight.ir

شعار : هر زمان، هر کجا، هر وسیله

تلفن : ٢٢٣٨١٢١٨ - ٢٢٣٨٠١٧٦ - ٨٨٦٨٠١٥٢

اطلاعات این صفحه به مرور تکمیل خواهد شد !

چهارشنبه ١١ آذر ١٣٩٤

چلسی بار

نویسنده: حمید عزیزی   

چلسی بار

هر ساله با نزدیک شدن به فصل تابستان ، مستاجرها و کسانی که قصد دارند منزل خود را به قصد خانه ای تازه جابجا کنند . با یک دغدغه اساسی به نام اثاث کشی روبرو می شوند . که شامل جمع آوری ، جابجایی و چیدمان وسایل می باشد. که اغلب حتی تا یک هفته تمام وقت اعضای خانواده را می گیرد و باعث خستگی بسیاری از خانواده ها می شود . اتوبار چلسی متخصص در حمل اثاثیه منزل،مبلمان ،کالاهای تجاری ،اداری و.... ،بابهرگیری از آخرین متدهای روز اسباب کشی ، در خدمت شماست .

برای اسباب کشی به یک برنامه ریزی نیاز است و برنامه ریزی در صورتی امکان پذیر است که شما اطلا عات لازم را داشته باشید .این شرکت اطلا عات لازم را در مورد یک جابجایی بی دردسر که مراحل آن شرح زیر است را در اختیار شما قرار می دهد.

آدرس وب سایت : chelseabar.ir

چهارشنبه ١١ آذر ١٣٩٤

باربری بارسلون

نویسنده: حمید عزیزی   

باربری بارسلون

 

خدمات باربری بارسلون

شرکت بزرگ باربری بارسلون به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای حمل نقل بار و اثاثیه منزل و اداری و بارزومه درخشان و سابقه طولانی خدمات خود را به شرح ذیل به هموطنان عزیز ارائه مینماید.

کارتن حمل بار

یکی از مواردی که قبل از هر نقل مکان و اسباب کشی باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید لوازم بسته بندی است. بسته بندی مناسب یکی از موارد ضروری جهت انجام یک باربری مطمئن و پیشگیری از آسیب رسیدن با لوازم و اثاثیه است.

اعزام متخصصین بسته بندی و باربری

بسته بندی لوازم اعم از خانگی و اداری یکی از مهمترین موارد جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بار و کاهش زمان حمل و نقل و باربری و چیدمان مجدد وسائل است. متخصصین بسته بندی شرکت بزرگ باربری بارسلون با چندین سال تجربه و استفاده از لوازم و تجهیزات بسته بندی خاطره ای خوش از یک جابجایی و اسباب کشی را به شما هدیه خواهند داد.

بیمه باربری و کالا

اصولا بیمه‌ حمل‌ و نقل‌کالا پوششی‌ است‌ که‌ بیمه‌گر درمقابل‌ دریافت‌ حق‌بیمه‌ متناسب‌ با پوشش‌ بیمه‌ای‌ ازبیمه‌گذار، تعهد می‌کند که‌ چنانچه‌ کالای‌ مورد بیمه‌ در جریان‌ حمل‌ و جابجایی‌ ازمبدأ به ‌مقصد مندرج‌ در بیمه‌نامه‌ و به ‌علت ‌وقوع ‌یکی ‌از خطرات ‌مندرج‌ در بیمه‌نامه ‌تلف‌ و یا دچار خسارت ‌شد و یا بیمه‌گذار براساس‌ قوانین‌ و مقررات ‌بین‌المللی‌ متحمل ‌پرداخت‌ هزینه‌هایی‌گردید، زیان‌ وارد به‌کالا را جبران‌ کرده‌ و هزینه‌ها را هم‌ بپردازد. البته‌علاوه ‌بر پوشش های‌ گفته‌شده‌، دربعضی از موارد زیان‌ وخسارات ‌وارد به ‌اشخاص ‌ثالث‌ هم‌ تحت‌ پوشش‌ این ‌بیمه‌نامه‌ها قرار می‌گیرد.

ارسال سرویس مناسب باربری

ارسال ماشین های مدرن و سالم متناسب با حجم و نوع بار به کلیه مناطق و محدوده های تهران جهت حمل بار درون شهری و بین شهری

باربری شبانه روزی

شرکت باربری بارسلون مفتخر است که کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته و با هزینه کارشناسی شده و منصفانه در تهران بزرگ ارائه مینماید.

مشاوره و راهنمایی

بیش از دو دهه تجربه و رزومه درخشان اتوبار بارسلون تضمینی مطمئن جهت یک حمل و نقل مناسب و بی دردسر است. مشاوران ما آماده راهنمایی شما برای یک تجربه خوشایند هستند.

چهارشنبه ١١ آذر ١٣٩٤

باربری و اتوبار تکبار تهران

نویسنده: حمید عزیزی   

حمل و نقل و باربری در تهران

شرکت حمل و نقل و باربری تکبار تهران

 

اتوبار تکبار تهران با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح اتوبار است. باربری تکبار تهران از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه باربری شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه اتوبار و باربری با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس میباشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما قویا معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین اتوبار تهران خواهیم بود.
تعرفه باربری مناسب، ارسال به موقع خودروهای باربری، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز اتوبار تکبار تهران است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود !

 

چرا اتوبار تکبار

شرکت اتوبار و باربری تکبار تهران از جمله شرکتهای معتبر و فعال در زمینه باربری است که کلیه خدمات باربری خود را به صورت شبانه روزی و با تعرفه مناسب به همشریان عزیز تهرانی ارائه مینماید و مفتخر است که در طول سالها فعالیت خود همواره رضایتمندی مشتریان خود را جلب کرده است. خدمات باربری تکبار تهران :

 • ارسال سرویس مناسب و مدرن باربری با امکانات کامل
 • باربری و مشاوره شبانه روزی ( شهری و بین شهری )
 • اعزام نیروی کار ماهر خانم ویژه محیطهای کاملا زنانه ( فقط از ساعت ٨ صبح تا ٢ بعدالظهر )
 • اعزام نیروی کار ماهر ( بدون سرویس ) باربری و متخصص بسته بندی و اسباب کشی
 • ارسال لوازم و و تجهیزات بسته بندی به کلیه مناطق تهران با قیمت ارزان

مسئولیت پذیری در قبال کار و مشتریان ، دقت و سرعت در انجام کار از جمله ویژگیهای بارز باربری تکبار تهران است و به خود میبالیم که پیشتاز ارائه بهترین خدمات باربری در کشور هستیم.
٢٢١٤٢١٣١ - ٨٨٣٧٥٧٨٢ - ٤٤٤٨٨٥٨١ - ٤٤٣٦٣٥٧٥

 

تماس با اتوبار تکبار تهران

ارائه خدمات باربری در تهران به صورت شبانه روزی و با تعرفه مناسب و کارشناسی شده

 1. شماره تلفن دفتر شمال تهران : ٢٢١٤٢١٣١
 2. شماره تلفن دفتر غرب تهران : ٤٤٤٨٨٥٨١ - ٤٤٣٦٣٥٧٥
 3. شماره تلفن دفتر مرکزی تهران : ٨٨٣٧٥٧٨٢

ما پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن هستیم

 شرکت باربری و اتوبار تکبار تهران 

باربری تکبار تهران از جمله شرکتهای مجرب و متخصص در زمینه باربری شهری است که در طول سالها ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای خود قرار داده است. از آنجاییکه که این انجام وظیفه با مسئولیت های زیادی همراه است و کار معمولا در شرایطی است که که مشتریان و کارفرمایان شرایط نا معمولی را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس میباشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما قویا معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن خواهیم بود.

خدمات باربری تکبار تهران 

 • ارائه بهترین سرویس باربری شهری و بین شهری با تجهیزات مدرن و کامل ترین امکانات
 • اعزام نیروی کار ورزیده، متخصص و ماهر جهت حمل بار و اثاثیه
 • اعزام نیروی ماهر خانم جهت محیطهای کاملا زنانه ( فقط از ساعت ٨ صبح تا ٢ بعدالظهر )
 • ارسال لوازم و وسائل بسته بندی با قیمت ارزان به کلیه مناطق شهر تهران
 • باربری بین شهری از مقصد تهران به سایر نقاط کشور

لازم به ذکر است که کلیه خدمات فوق به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال ارائه خواهد شد.

تماس با اتوبار تکبار تهران 

مشتری عزیز لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادهای سازنده خود را از طریق شماره تلفن های زیر به مسئولین و مدیران دفاتر اتوبار تکبار تهران منتقل نمایید

 1. شماره تلفن دفتر شمال تهران : ٢٢١٤٢١٣١
 2. شماره تلفن دفتر غرب تهران : ٤٤٤٨٨٥٨١ - ٤٤٣٦٣٥٧٥
 3. شماره تلفن دفتر مرکزی تهران : ٨٨٣٧٥٧٨٢

اتوبار و باربری در تهران


نوشته شده در : دوشنبه 30 آذر 1394  توسط : حمید عزیزی.    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر